MENU ZAMKNIJ
Minosa Design

Projekt

INWENTARYZACJA

Rozpoczynając prace projektowe, klient zostanie poinformowany o konieczności wykonania przez architekta INWENTARYZACJI pomieszczeń lub też poproszony o przygotowanie wszystkich dostępnych materiałów: rzutów, przekrojów, zdjęć oraz inspiracji, pomocnych na tym etapie. Inwentaryzację, zdjęcia, dodatkowe pomiary architekt może wykonać na pierwszym spotkaniu, na którym przedstawi klientowi: UMOWĘ O DZIEŁO do podpisania przez obydwie strony.

Architekt w oparciu o przeprowadzoną ANKIETĘ PROJEKTU WNĘTRZ oraz inspiracje i decyzje klienta, zobowiązany jest do przedstawienia KONCEPCJI w formie 3 RZUTÓW PROJEKTOWANYCH POMIESZCZEŃ.

KONCEPCJA

Architekt przedstawia klientowi 3 WERSJE ARANŻACJI NA RYSUNKACH RZUTÓW 2 D, w celu wyboru wersji do realizacji. Na tym etapie doprecyzowane zostaną oczekiwania klienta. W dalszej kolejności projektant przygotowuje KOMPLEKSOWY PROJEKT WNĘTRZ.

KOMPLEKSOWY PROJEKT WNĘTRZ

Kolejnym etapem jest przedstawienie klientowi KOMPLEKSOWEGO PROJEKTU WNĘTRZ w formie rysunków 2D oraz WIZUALIZACJI. W przypadku wprowadzania dodatkowych zmian do projektu, klient zobowiązany jest wnieść dodatkową opłatę. PROJEKT WNĘTRZ z wymiarami i detalami zostanie przekazany klientowi po zakończeniu wszystkich PRAC REMONTOWYCH.

NADZÓR AUTORSKI

W trakcie prac wykończeniowych architekt wnętrz zobowiązuje się nadzorować wszystkie, wynikające z projektu – ETAPY REALIZACJI. W obowiązku architekta jest przedstawić klientowi – ekipę remontową, firmę stolarską oraz inne branże konieczne do wykonania PROJEKTU.

Klient może również zaproponować własnych wykonawców, z którymi architekt zobowiązany jest współpracować. Firma Minosa Design gwarantuje ilość spotkań na budowie, ustalonych zgodnie z zawartą umową; za dodatkowe spotkania klient zobowiązany jest zapłacić ustaloną kwotę. Po zakończeniu inwestycji, architekt przekazuje klientowi – KOMPLEKSOWY PROJEKT WNĘTRZ w formie wydruku lub w formie elektronicznej.

DOBÓR MATERIAŁÓW

Za dodatkową opłatą projektant oferuje usługę doradztwa w wyborze elementów wyposażenia oraz wykończenia wnętrz, jak: sprzęty AGD, ceramika i armatura łazienkowa, meble, oświetlenie, osprzęt elektryczny, płytki ścienne oraz terakota, dywany, wykładziny, parkiet oraz inne przedmioty dekoracyjne.
Spotkania odbywają się w wybranych sklepach, salonach z wyposażeniem wnętrz. Architekt wnętrz przedstawia również klientowi – proponowany WSTĘPNY KOSZTORYS.

ZAMAWIANIE MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH

Projektant wnętrz oferuje zamawianie materiałów wykończeniowych oraz negocjowanie ich cen, co wliczone jest w cenę KOMPLEKSOWEGO PROJEKTU WNĘTRZ.

ZAPRASZAMY!